Şebnem ile Alparslan Evlendi

Toplam: 0 kişi bu bölümde; 0 Misafir
343 Kez görüntülendi.
Köprübaşı Haber
Ercüment Aydın
Konu: 108
Yorum: 3
Almanya Temsilcisi
Şebnem ile Alparslan Evlendi

Schwelm – Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin kurucu üyesi ve ünlü sünnetçi Mehmet Aksoy’un yeğeni Alparslan dünya evine girdi.

Almanya’nın Neuenrade şehrinde yaşayan Akçaabatlı Reyhan-Ali Kavanoz ailesinin kızı Şebnem ile Hattingen şehrinde yaşaşan Köprübaşılı Hediye-Zeki Aksoy ailesinin oğlu Alparslan, 2 Şubat 2019 Cumartesi günü Schwelm Eventhalle’de düzenlenen görkemli düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Şebnem ve Alparslan alkışlar eşliğinde salona gelişi sırasında konfetilerin ardı ardına atılması ile ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Yoğun katılımın olduğu muhteşem düğünde gelin ve damadın anne-babaları gelen konukları kapıda karşılayarak ev sahipliği görevlerini en güzel şekilde yaptı. Damadın amcası ünlü sünnetçi Mehmet Aksoy, masaları gezerek konuklara hoşgeldiniz dedi.

Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği muhteşem düğünde gelin ve damat Trabzonlu olunca kemençe ve horon düğünün vazgeçilmezi oldu. Oluşturulan uzun halkalar birlikte bol bol horon oynadı. Düğün pastasını birlikte kesen Şebnem ve Alparslan ilk dilimleri birbirlerine ikram etti. Geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı.

Çiftin yakınları ve akrabaları tarafından çeşitli hediyelerin takıldığı düğünde, Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği "Köprübaşılı Trabzonspor“ atkı hediyesi davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

Köprübaşılıların ve Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği’nin yönetim kurulu ve üyelerinin hazır bulunduğu düğünde gelin ve damadın anne-babaları, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.

www.koprubasitrabzon.com ailesi olarak Kavanoz ve Aksoy ailelerini tebrik eder, Şebnem ve Alparslan kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz.


Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

Ekleme Tarihi: 03/02/2019 09:39:31

reklam