Dış Ticaret Alanında Önemli Bir Kaynak

Toplam: 0 kişi bu bölümde; 0 Misafir
690 Kez görüntülendi.
Köprübaşı Haber
Haşim İmamoğlu
Konu: 3503
Yorum: 623
Organizatör
Dış Ticaret Alanında Önemli Bir Kaynak

Değişen dünya dengeleri ekonomide dış ticaretin önemini artırdığı hepimizin kabul ettiği bir gerçek. Bu konuda akademik çevreler, deneyimlerini ve gözlemlerini bu alandaki birikimleri de göz önüne alarak gelecek nesillere aktarmak için canhıraş bir çalışma içerisinde. Çok yakın bir zamanda bu alana ait bir kitap daha çıktı. “Dış Ticaret İşlemleri.”

Doç. Dr. Abdullah Takım, Öğretim Görevileri İlyas Kays İmamoğlu ve Yücel Naktiyok’un hazırladığı kitap, dış ticaret alanındaki bir gediği daha kapamanın yanı sıra bu alanda önemli bir kaynak olmayı amaçlıyor.

Bu konuda sitemize konuşan Bayburt Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi İlyas Kays İmamoğlu, söz konusu kitabın akademik camiaya katkı sağlamak amacıyla büyük bir titizlikle hazırlandığı söyledi. Kitabın, dış ticaret alanına ait kavram, teori, politika ve uygulama başlıklarını taşıdığını ve 715 sayfadan oluştuğunu belirtti.

www.koprubasitrabzon.com ailesi olarak akademik camiaya bu değerli kaynağı armağan eden akademisyenlerimizi kutluyor, kendilerine akademik hayatlarında başarılar diliyoruz.
Ekleme Tarihi: 04/08/2018 01:00:19

reklam