Buraya Kadarmış

Toplam: 0 kişi bu bölümde; 0 Misafir
2585 Kez görüntülendi.
Köprübaşı Haber
Haşim İmamoğlu
Konu: 3557
Yorum: 623
Organizatör
Buraya Kadarmış
Yaklaşık 5 yıl önce başlamıştı serüvenimiz. Hem iş ahlakı hem de insan olarak İyi bir ekibimiz vardı. Köprübaşı halkına haber ulaştırmak ve Köprübaşı ilçesinin kalkınması için elimizden geleni yapmaya çalışmaktan başka bir düşüncemiz yoktu. Bir düğün haberi yaparken sizler gibi biz de sevindik, bir cenaze haberi verirken sizler gibi biz de üzüldük. İnsanımızın başarısıyla biz de gururlandık. Bazen istemeyerek de olsa hata yaptık, gönül alma peşine gittik.

Biz istedik ki www.koprubasitrabzon.com bir siyasi grubun, bir mahallenin veya bir akrabanın haber sitesi değil tüm Köprübaşılıların haber sitesi olsun. Bunun için adaleti, hep en önemli önceliğimiz yapmaya çalıştık. İstedik ki yaptığımız haber varsın geç olsun ama doğru olsun. Başka sitelerden aldığımız haberi de emeğe saygı çerçevesinde haberi aldığımız sitenin adıyla yayınlamaya çalıştık. Köprübaşı ilçesine kamera takarak, gurbette Köprübaşı hasreti çeken insanımızın hasretini bir nebze de olsa gidermeyi görev bildik. Sitemizin “server, internet, yol masrafı vb. gibi“ giderlerinin yükü, birkaç yönetici arkadaşımızın omuzlarındaydı.

Maddi olarak sıkıntı çektiğimiz anlarda yüzümüzü kızartmak pahasına sizlerin kapısını çaldık. Bizi kapıdan boş çevirmeyenlere tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Kapıyı yüzümüze çarpanların da canı sağ olsun. Kendi adımıza bir şey istemekten utanan bizler, konu ilçemiz olunca utana sıkıla da olsa kapınızı çaldık. Helal edin.

Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım siteleri büyük çaplı haber sitelerini bile yok etmeye başlamışken bizim gibi küçük çaplı mahalli sitelerin bundan etkilenmemesi olanaksızdı. Öyle de oldu. Günün koşullarıyla kavga etmek yerine bu koşullara uymak gerekir. Bir şeyleri iterek yolunuza devam edemezsiniz. Sağlıklı bir gidiş, sizi zorlamadan kendi kendine seyreden gidiştir. Sözün kısası, www.koprubasitrabzon.com haber sitesi yayın hayatını durdurma kararı almıştır. Ayrıca sitenin “adı da dahil olmak üzere tüm haklarını” satışa çıkardık. İlgilenenler yönetici arkadaşlarımızla iletişime geçerler.

Tüm ilçe halkımızdan helallik istiyoruz. Hakkınızı helal edin.

Hoşça kalın.

Not: İnsanız, unutabiliriz. Borcumuz olan bir hemşehrimiz varsa lütfen bizimle iletişime geçsinler.Ekleme Tarihi: 29/10/2019 19:15:54

reklam
M. Nihat Malkoç
Konu: 25
Yorum: 23
Üye
İlçemiz için ve şahsım için yaptığınız haber ve hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Keşke devam edebilseydi ama sizlere gerekli desteği veremedik.. Allah razı olsun sizlerden. Üzerimizde hakkınız kalmıştır; hakkınızı helal ediniz. İnşallah imkân olur da tekrar yayına devam edersiniz. Mevlâ görelim neyler, neylerse güzel eyler.

Ekleme Tarihi: 29/10/2019 20:05:22

Aziz Akbulut
Konu: 10
Yorum: 297
İstanbul Temsilcisi
Hemşehrilerimiz için büyük bir eksiklik olacak olan bu kararı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Ekleme Tarihi: 29/10/2019 21:35:41

MUSA MALKOÇ
Konu: 0
Yorum: 1
Üye
Çok değerli site yöneticisi kardeşlerim,

Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Esasen sizler hakkınızı helal edin, 5 yıldır sizler bizim kahrımızı çektiniz, bizleri gurbet ellerde yalnız bırakmadınız. Hani insanın ne söylesem dediği anlar olur ya, ben de hüzünlendim. Çünkü fırsat buldukça bir nebze de olsa memleket hasretimizi sizlerle giderdik. Allah hepinizden razı olsun. Sizlerde hakkınızı helal edin. Selam ve saygılarımla...

Ekleme Tarihi: 11/11/2019 19:50:03